BEZPŁATNA DERMOKONSULTACJA +48 22 33 58 660
W czwartki w godzinach 9-13
Klauzula obowiązku informacyjnego w związku z wypełnieniem formularza kontaktowego

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest L’Oréal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 62. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w L’Oréal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 62 możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail [email protected] Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora danych, którym jest odpowiedzi na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza kontaktu. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Panią/Pana. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Administrator może w drodze pisemnej umowy powierzyć innemu podmiotowi przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w zakresie i celu niezbędnym dla realizacji usługi. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla świadczenia usługi, nie dłużej niż 3 miesiące od momentu wysłania przez Administratora odpowiedzi na zapytanie. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Skorzystanie przez Panią/Pana z tego prawa pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które miało miejsce przed wycofaniem zgody. Przysługuje Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanych celów.
Strona główna Porady dermatologa Pielęgnacja w Atopowym Zapaleniu Skóry

Porady dermatologa

PRZEJDŹ DO:

TWARZ
RAPORT
DZIECKO
CIAŁO
PORADY DERMATOLOGA

Pielęgnacja w Atopowym Zapaleniu Skóry

Szczególnie ważne w terapii Atopowego Zapalenia Skóry, zarówno dzieci jak i dorosłych, jest prawidłowe oczyszczanie i odpowiednia pielęgnacja skóry. Zalecam  5-cio minutowe kąpiele u niemowląt i krótki prysznic u dorosłych. 

Radzę też…

w ciągu 3-5 minut po kąpieli zastosować na całe ciało delikatny, przeznaczony do wrażliwej skóry atopowej preparat nawilżający.

Prawidłowa pielęgnacja skóry atopowej

Tłumaczę swoim pacjentom, że emolient nałożony na skórę bezpośrednio po kąpieli  i przy dużej suchości skóry powtórzenie tej czynności  2-3 krotnie w ciągu dnia , tworzy rodzaj bariery ochronnej, eliminuje suchość skóry i  redukuje świąd, który jest najbardziej uciążliwym objawem Atopowego Zapalenia Skóry.

 

Pielęgnacja skóry atopowej przy nasilonych objawach

U części  moich pacjentów z nieznacznie nasilonymi objawami  i w okresach remisji choroby prawidłowa terapia emolientowa jest terapią wystarczającą. 

                                                                                           lek. specjalista dermatolog Grażyna Dziekan

 

 

 

Produkty powiązane z artykułem

Bardzo delikatny szampon micelarny
Bardzo delikatny szampon micelarny
Delikatna skóra głowy i włosów
Przejdź do produktu

Czytaj także:

Wszystko, co powinniście wiedzieć o atopowym zapaleniu skóry u niemowląt?
Wyprysk atopowy - objawy i leczenie
Skóra wrażliwa
Przywróć komfort suchej skórze
powrót do wszystkich porad

Brak wyników wyszukiwania.