BEZPŁATNA DERMOKONSULTACJA +48 22 33 58 660
W czwartki w godzinach 9-13
Klauzula obowiązku informacyjnego w związku z wypełnieniem formularza kontaktowego

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest L’Oréal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 62. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w L’Oréal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 62 możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail [email protected] Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora danych, którym jest odpowiedzi na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza kontaktu. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Panią/Pana. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Administrator może w drodze pisemnej umowy powierzyć innemu podmiotowi przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w zakresie i celu niezbędnym dla realizacji usługi. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla świadczenia usługi, nie dłużej niż 3 miesiące od momentu wysłania przez Administratora odpowiedzi na zapytanie. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Skorzystanie przez Panią/Pana z tego prawa pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które miało miejsce przed wycofaniem zgody. Przysługuje Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanych celów.
Strona główna Historia

Historia

Wieloletnia ekspertyza farmaceutyczna
Wszystko zaczęło się w 1924!

Hyalurogel na noc

Postaw na nocną odbudowę razem z marką Mixa! Nasz najnowszy produkt przeznaczony jest do skóry odwodnionej – Hyalurogel Noc Krem-Maska widocznie nawilża skórę również podczas snu. Wzbogacony 7% gliceryny, olejkiem z lnicznika siewnego oraz kwasem hialuronowym pozostawia skórę widocznie wygładzoną, elastyczną i pełną blasku, gotową na nowy dzień!

2018 2018
Mixa Historia Hyalurogel Noc

Gama Atopiance i Pro-Tolerance

Mixa dba o potrzeby najbardziej wymagających typów skóry! Do sprzedaży wchodzą gamy Pro-Tolerance oraz Atopiance odpowiadające na potrzeby skóry nadwrażliwej.

Produkty z linii Pro-Tolerance polecane są szczególnie osobom posiadającym skórę nadwrażliwą. Zastosowana formuła nawilża, łagodzi i zmniejsza reaktywność skóry nadwrażliwej.

Z kolei seria Atopiance dedykowana jest delikatnej skórze dzieci i niemowląt. Łagodna formuła zawiera kompleks Omega-8, który chroni barierę lipidową oraz długotrwale łagodzi skórę atopową.

2017 2017
Mixa historia atopiance

Pierwszy Hyalurogel

Gama Hyalurogel to odpowiedź eksperta na potrzeby skóry odwodnionej.

Hyalurogel krem intensywnie nawilżający od marki Mixa, to produkt stworzony z myślą o skórze wrażliwej wykazującej oznaki odwodnienia oraz zmęczenia.

2016 2016
Mixa historia

Cica-Creme

Nowość Mixa! Zregeneruj nawet bardzo suchą i podrażnioną skórę z kremem Cica-Creme. Dzięki innowacyjnej formule wzbogaconej o 5% gliceryny oraz panthenol, krem regeneruje, łagodzi oraz zmiękcza skórę pozostawiając ją nawilżoną.

Cica-Creme wygładza przesuszone miejsca na skórze, przyczyniając się do szybkiej odbudowy bariery ochronnej skóry.

2016 2016
Mixa Historia Cica

Płyn micelarny

Rewolucja w demakijażu twarzy od Mixa! Płyn micelarny do cery suchej i wrażliwej delikatnie oczyszcza skórę, zostawiając ją dogłębnie nawilżoną i ukojoną.

2013 2013
Mixa historia płyn micelarny

mixa-w-polsce

2013 2013

Nowy skuteczny kosmetyk od Mixa: pierwszy nawilżający krem do twarzy stworzony specjalnie dla skóry wrażliwej.

Ekskluzywna kuracja dla skóry wrażliwej dołącza do najlepszych światowych produktów nawilżających wraz z zobowiązaniem etycznym Mixa: optymalna tolerancja, maksymalna skuteczność i pełen komfort dla skóry.

2004 2004

Stworzenie regenerującego mleczka do ciała i skóry bardzo suchej z alatoiną.

Mixa jako pierwsza marka wprowadza kosmetyk regeneracyjny do pielęgnacji ciała.

Zdaniem 1 na 2 kobiety to produkt kultowy*

1999 1999

Historyczna data.

 

Mixa wprowadza na rynek Mixa Intensywne Odżywienie do skóry suchej, swoje pierwsze mleczko do ciała przeciwdziałające wysuszaniu skóry, przeznaczone specjalnie dla kobiet. Przełomowy kosmetyk do skóry wrażliwej.

1997 1997

„Delikatna dla dzieci, delikatna dla ich mam”.

We Francji dorosłe kobiety także zaczynają stosować neutralne, skuteczne i łagodne kosmetyki Mixa.

1976 1976

Narodziny Mixa bebe, pierwszej linii kosmetyków Mixa przeznaczonej dla delikatnej skóry niemowląt.

Hipoalergiczne formuły tworzone są pod podwójną kontrolą pediatryczną i dermatologiczną.

1969 1969
mixa historia 1969

Wprowadzenie do aptek swojego pierwszego kremu do dłoni zniszczonych.

Fenomenalny sukces dzięki medycznemu składnikowi aktywnemu: alantoinie. Kultowy kosmetyk staje się bestsellerem we Francji.

1962 1962
mixa historia 1962

Francuska marka Mixa powstała w aptekarskim moździerzu z połączenia składników aktywnych, z których tworzy się leki.

Wprowadzona na rynek 19 marca 1924 roku jako linia farmaceutyczna szybko zyskuje sławę specjalisty od skóry wrażliwej i od tego czasu jest ekspertem w tej dziedzinie.

1924 1924
mixa historia 1924

Brak wyników wyszukiwania.