BEZPŁATNA DERMOKONSULTACJA +48 22 33 58 660
W czwartki w godzinach 10-14

Poznaj Mixa Med

Program dla lekarzy specjalizujących się w problemach dermatologicznych, poszukujących optymalnych rozwiązań dla swoich pacjentów.

Program dedykowany specjalistom

Dołączenie do programu pozwala na zamówienie materiałów informacyjno-edukacyjnych oraz próbek produktów Mixa. Członkowie Mixa Med mogą za pośrednictwem strony wypróbować produkty Mixa. Celem programu jest zapewnienie optymalnej pielęgnacji skóry wrażliwej.

Dołącz do programu Mixa Med

O marce Mixa

Marka Mixa narodziła się w 1924 r. we francuskich aptekach, doświadczenie poparte jest wieloletnią ekspertyzą farmaceutyczną. Kosmetyki pielęgnacyjne Mixa poddawane są skrupulatnym, naukowym badaniom w celu zapewnienia skórze wrażliwej najlepszej pielęgnacji. Cechą wspólną produktów Mixa jest ich skuteczność oraz dbałość o optymalną tolerancję delikatnej skóry w każdym wieku.

O programie Mixa Med

Mixa Med to program skierowany do specjalistów dermatologów zajmujących się diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń skórnych wśród dorosłych i dzieci. Pełen dostęp możliwy jest tylko dla lekarzy, którzy dołączą do naszego programu poprzez zarejestrowanie się.