BEZPŁATNA DERMOKONSULTACJA +48 22 33 58 660
W czwartki w godzinach 9-13
Klauzula obowiązku informacyjnego w związku z wypełnieniem formularza kontaktowego

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest L’Oréal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 62. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w L’Oréal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 62 możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail [email protected] Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora danych, którym jest odpowiedzi na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza kontaktu. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Panią/Pana. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Administrator może w drodze pisemnej umowy powierzyć innemu podmiotowi przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w zakresie i celu niezbędnym dla realizacji usługi. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla świadczenia usługi, nie dłużej niż 3 miesiące od momentu wysłania przez Administratora odpowiedzi na zapytanie. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Skorzystanie przez Panią/Pana z tego prawa pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które miało miejsce przed wycofaniem zgody. Przysługuje Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanych celów.
Strona główna Pielęgnacja ciała Piękne dłonie Twoją wizytówką

Ciało

PRZEJDŹ DO:

TWARZ
RAPORT
DZIECKO
CIAŁO
PORADY DERMATOLOGA

Piękne dłonie Twoją wizytówką

Piękne dłonie Twoją wizytówką Oprócz twarzy, to właśnie one są pierwszym elementem, na który zwracamy uwagę podczas rozmowy. Zadbane, gładkie, miłe w dotyku są dowodem na to, że o siebie dbamy. A to sprzyja w kontaktach międzyludzkich. Z drugiej strony zniszczone, przesuszone z popękanym zaczerwienionym naskórkiem mogą być odpychające dla drugiej strony. Jak dbać o skórę dłoni, żeby były piękne przez cały rok?

AKCJA REGENERACJA

Aby móc pochwalić się pięknymi dłońmi na wiosnę i przez cały sezon letni, trzeba pamiętać o ich nawilżaniu skóry. Oto nasz program upiększający:

 

 

ETAP 1: ZŁUSZCZANIE SKÓRY

Peeling złuszczający skóręZacznij od solidnej podstawy – peelingu, który jest najważniejszym kosmetykiem do rąk. Pozwala on usunąć martwe komórki naskórka, wygładzić skórę i nadać jej piękny wygląd oraz równomierny koloryt. Ponieważ naskórek na dłoniach jest wrażliwy, warto do jego złuszczania używać delikatnego peelingu do twarzy. Wmasuj porcję kosmetyku w dłonie – albo zmieszaj miód z cukrem i wykonaj peeling dłoni takim naturalnym kosmetykiem

 

 

 

 

.

 

 

 

ETAP 2: MASKA NA NOCLipidowy krem do rąkAby głęboko zregenerować i odżywić skórę dłoni, nałóż na nie grubą warstwę bogatego kosmetyku, na przykład skoncentrowanego regenerującego kremu do rąk Mixa. I nałóż na nie bawełniane rękawiczki, aby lepiej się wchłonął. Taki kompres zadziała, jak odżywcza maska: zregeneruje i zmiękczy naskórek. Jeśli chcesz cieszyć się pięknymi dłońmi, powtarzaj ten rytuał pielęgnacyjny raz w tygodniu

ETAP 3: CODZIENNE NAWILŻANIE RĄKCodzienne nawilżanie rąkWiosną, kiedy zaczynamy odkrywać ciało i nosić ubrania z krótkimi rękawami, przesuszone po zimie dłonie bardziej rzucają się w oczy. Tym bardziej należy o nie dbać ze szczególną troską. Nawilżaj je 2-3 razy dziennie oraz po każdym myciu, ponieważ woda (a także detergenty) – wysusza naskórek. Rozprowadź niewielką porcję kremu na dłoniach, delikatnie masując. Efekt?
Piękna, odżywiona skóra.

ETAP 4: PIĘKNE PAZNOKCIEPiękne paznokcie Pielęgnując dłonie, nie zapomnij o paznokciach. Regularnie je piłuj (od zewnątrz do środka, zaczynając od brzegów i kierując się do wewnątrz zdecydowanymi ruchami pilniczka) i odsuwaj skórki za pomocą specjalnego patyczka. Możesz także pomalować paznokcie na jeden z kolorów najmodniejszych w tym sezonie. Mniej śmiałym polecamy neutralne odcienie nude, które nigdy nie wychodzą z mody.

Produkty powiązane z artykułem

Płyn micelarny przeciw niedoskonałościom
Płyn micelarny przeciw niedoskonałościom
Skóra z niedoskonałościami
Przejdź do produktu
Oczyszczający tonik bez alkoholu
Oczyszczający tonik bez alkoholu
Skóra z niedoskonałościami
Przejdź do produktu

Czytaj także:

Przywróć komfort suchej skórze
Pierwsze kroki w pielęgnacji
Zatrzymaj czas
Twoje MUST HAVE w łazience!
powrót do wszystkich porad

Brak wyników wyszukiwania.