BEZPŁATNA DERMOKONSULTACJA +48 22 33 58 660
W czwartki w godzinach 9-13
Klauzula obowiązku informacyjnego w związku z wypełnieniem formularza kontaktowego

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest L’Oréal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 62. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w L’Oréal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 62 możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail [email protected] Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora danych, którym jest odpowiedzi na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza kontaktu. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Panią/Pana. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Administrator może w drodze pisemnej umowy powierzyć innemu podmiotowi przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w zakresie i celu niezbędnym dla realizacji usługi. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla świadczenia usługi, nie dłużej niż 3 miesiące od momentu wysłania przez Administratora odpowiedzi na zapytanie. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Skorzystanie przez Panią/Pana z tego prawa pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które miało miejsce przed wycofaniem zgody. Przysługuje Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanych celów.
Strona główna Pielęgnacja ciała Ratunek dla bardzo suchej skóry

Ciało

PRZEJDŹ DO:

TWARZ
RAPORT
DZIECKO
CIAŁO
PORADY DERMATOLOGA

Ratunek dla bardzo suchej skóry

Ratunek dla bardzo suchej skóry Przesuszony naskórek ma tendencję do częstszego złuszczania się, jest podatny na pęknięcia i mniej odporny na czynniki zewnętrzne. Kiedy warstwa rogowa naskórka przestaje pełnić funkcję ochronną, skóra wysycha i pojawia się nieprzyjemne uczucie dyskomfortu i swędzenia. Radzimy, jak chronić ją podczas kąpieli pod prysznicem.

Czy cierpisz na zmiany w warstwie rogowej naskórka? 

Jeżeli:

  • Masz skórę suchą
  • Często odczuwasz dyskomfort
  • Skóra staje się szorstka i chropowata
  • Masz wrażenie jakby było jej za mało, szczypie, swędzi i piecze

Problem ten dotyczy CIEBIE!

Zdj.2_shutterstock_563353036_484px

RADA OD MIXA:

Aby zapewnić sobie uczucie komfortu i przyjemności pod prysznicem, umyj ciało ochronnym kremem pod prysznic z Cold Cream. Zaletą tego kosmetyku jest fakt, że mogą go używać wszyscy członkowie rodziny, nawet niemowlęta! 

Skóra bardzo sucha pod prysznicem

Kiedy skóra nabiera właściwości hydrofobowych (odpycha wodę), kąpiel pod prysznicem, może z rytuału stać się nieprzyjemnym obowiązkiem. Aby zregenerować i chronić skórę, zastosuj kosmetyk myjący o neutralnym pH, który nie narusza naturalnej równowagi skóry suchej i bardzo suchej. Zawiera również substancje tłuszczowe, które pomagają chronić skórę – na przykład masło karité. Jest ono bogate w witaminy i niezbędne kwasy tłuszczowe, dzięki którym posiada silne właściwości regenerujące. Stanowi również jeden ze składników Cold Cream – preparatu aptecznego idealnego dla skóry suchej. Uzupełnienie płaszcza lipidowego przynosi nieprawdopodobną ulgę.

 

 Warstwa rogowa naskórka pokryta jest naturalnymi lipidami. Zaburzenie ich ilości skutkuje efektem bardzo suchej skóry.

Ciało po kąpieli

Dyskomfort związany ze ściągniętą, wysuszoną skórą, już po użyciu nawilżająco-natłuszczającego produktu do mycia zdaje się odchodzić w zapomnienie. Ale, aby uniknąć nawrotów tego nieprzyjemnego uczucia, należy zadbać o nawilżanie skóry po każdej kąpieli pod prysznicem. Również w tym przypadku warto zastosować kosmetyk ochronny, taki jak wielofunkcyjne mleczko Mixa z Cold Cream (najlepiej do trzech minut po kąpieli, aby uniknąć odparowywania wody z naskórka). Natychmiast po jego użyciu skóra jest odżywiona, ukojona i chroniona, a oznaki dyskomfortu – złagodzone na cały dzień.

 

Ratunek dla bardzo suchej skóry 

Produkty powiązane z artykułem

Bogaty krem odżywczy do twarzy
Bogaty krem odżywczy do twarzy
Skóra sucha i bardzo sucha
Przejdź do produktu
HYALUROGEL Mleczko intensywnie nawilżające
HYALUROGEL Mleczko intensywnie nawilżające
Skóra odwodniona Skóra wrażliwa i delikatna
Przejdź do produktu

Czytaj także:

Wysuszona skóra zimą – jak ją pielęgnować?
Przesuszona skóra – pielęgnacja krok po kroku
Przywróć komfort suchej skórze
Wzmocnij skórę z pełną troską
powrót do wszystkich porad

Brak wyników wyszukiwania.