BEZPŁATNA DERMOKONSULTACJA +48 22 33 58 660
W czwartki w godzinach 9-13
Klauzula obowiązku informacyjnego w związku z wypełnieniem formularza kontaktowego

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest L’Oréal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 62. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w L’Oréal Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (00-844) przy ul. Grzybowskiej 62 możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail [email protected] Przetwarzanie danych osobowych będzie się odbywać na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora danych, którym jest odpowiedzi na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza kontaktu. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Panią/Pana. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Administrator może w drodze pisemnej umowy powierzyć innemu podmiotowi przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w zakresie i celu niezbędnym dla realizacji usługi. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla świadczenia usługi, nie dłużej niż 3 miesiące od momentu wysłania przez Administratora odpowiedzi na zapytanie. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wniesienia sprzeciwu. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Skorzystanie przez Panią/Pana z tego prawa pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które miało miejsce przed wycofaniem zgody. Przysługuje Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanych celów.
Strona główna Pielęgnacja ciała Profesjonalna pielęgnacja skóry wrażliwej i przesuszonej latem. Pielęgnacja ciała z Mixa.

Ciało

PRZEJDŹ DO:

TWARZ
RAPORT
DZIECKO
CIAŁO
PORADY DERMATOLOGA

Letnia pielęgnacja skóry wrażliwej i przesuszonej. Pielęgnacja ciała z Mixa.

  Balsam do skóry wrażliwej


W okresie wakacyjnym, kiedy my odpoczywamy, nasza skóra zmaga się z wieloma czynnikami, które mogą sprawić, że będzie przesuszona i podrażniona. Szczególnej pielęgnacji i ochrony w letnie, upalne dni wymaga skóra wrażliwa. Jak zadbać o nią latem? Jakie kosmetyki ukoją ją po słonecznych kąpielach?

Bardzo sucha skóra latem bez podrażnień. Jak dbać dbać o wrażliwą skórę?

Słońce, wysokie temperatury, wiatr, słona lub chlorowana woda - wszystko to wpływa na pogorszenie stanu naszej skóry latem. Ściągnięta, zaczerwieniona i przesuszona wymaga regeneracji i głębokiego odżywienia. Szczególną ochroną powinniśmy objąć skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień i przesuszającą się. Przede wszystkim musimy pamiętać o ochronie przed promieniowaniem UV. Kosmetyki z wysokim filtrem UV należy aplikować często, najlepiej co godzinę i unikać bezpośrednich promieni słonecznych, gdy promieniowanie jest najmocniejsze w godzinach południowych.

Wybierz balsam do bardzo suchej i wrażliwej skóry

Kremy i balsamy nawilżające do ciała pomagają uniknąć przesuszenia, które może prowadzić do podrażnień wrażliwej skóry. Bogate w składniki odżywcze kosmetyki Mixa przeznaczone do bardzo suchej skóry sprawdzą się zwłaszcza w słoneczne dni. Żeby uniknąć zmian i zaburzeń w prawidłowym funkcjonowaniu skóry wrażliwej, powinniśmy sięgać po preparaty bogate w składniki odżywcze. Bogate mleczko do ciała Mixa z gliceryną i alantoiną pozwoli intensywnie nawilżyć wrażliwą skórę i pozbyć się uczucia szorstkości, przywracając jej komfort. Dodatkowo wzmacnia barierę ochronną, która szczególnie latem narażona jest na negatywne czynniki zewnętrzne.

Sięgnij po kosmetyki z zawartością kwasu hialuronowego

  Najlepsze nawilżenie przesuszonej skóry

Osoby posiadające bardzo suchą skórę powinny zwrócić szczególną uwagę na nawilżającą pielęgnację ciała latem. Jak radzić sobie ze spadkiem sprężystości i elastyczności, a także szorstkością i nadmiernym złuszczaniem naskórka? Jeśli nie chcemy rezygnować z opalania się i długich kąpieli w morzu, sięgnijmy po HYALUROGEL Mleczko intensywnie nawilżające od Mixa . Zostało ono wzbogacone o kwas hialuronowy pochodzenia naturalnego, który potrafi wchłonąć 1000 razy więcej wody niż sam waży i wzmacnia barierę ochronną skóry ciała. Dzięki niemu skóra stanie się bardziej elastyczna, miękka, widocznie odświeżona i gładka, a podrażnienia zostaną złagodzone.

Unikaj podrażnień nadwrażliwej skóry

Czego jeszcze powinniśmy unikać, jeśli nasza skóra bardzo podatna jest na podrażnienia? Przede wszystkim kosmetyków do ciała o działaniu ściągającym, zbyt częstych peelingów, gwałtownych zmian temperatury i długich kąpieli, szczególnie w chlorowanej lub słonej wodzie - nie powinny trwać dłużej niż 15 minut, a po wyjściu z wody pamiętajmy, by nie pocierać skóry ręcznikiem, a jedynie delikatnie przykładać go do ciała. Po kąpieli sięgnijmy po preparaty nawilżające do skóry wrażliwej. Krem do ciała Multi - komfort od Mixa to aksamitny krem do ciała, o lekkiej i nietłustej konsystencji, który łatwo się rozprowadza i błyskawicznie wchłania się w skórę.

Najlepsze nawilżenie przesuszonej skóry?

  Balsam do bardzo suchej skóry


Kosmetyki i balsamy nawilżające do ciała z gamy Multi-Komfort powstały dzięki połączeniu wyjątkowych składników aktywnych, inspirowanych recepturami aptecznymi. Kompleks Cold Cream i gliceryna odbudowują osłabioną warstwę hydrolipidową skóry, tworząc tym samym skuteczną barierę ochronną przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak słońce, wiatr i woda.

To jak potraktujemy naszą wrażliwą, atopową lub naczynkową skórę teraz, będzie miało wpływ na jej wygląd w przyszłości. Jeśli chcemy zatrzymać czas, by nasza sucha skóra na długo pozostała gładka, sprężysta, pełna blasku i zdrowia, musimy zadbać o nią już dziś. Dostosowanie pielęgnacji do typu skóry i pory roku oraz zwracanie uwagi na jej potrzeby, pozwoli nam na długo zachować młody i piękny wygląd naszego ciała.

 

 

Produkty powiązane z artykułem

Bogaty krem odżywczy do twarzy
Bogaty krem odżywczy do twarzy
Skóra sucha i bardzo sucha
Przejdź do produktu
HYALUROGEL Mleczko intensywnie nawilżające
HYALUROGEL Mleczko intensywnie nawilżające
Skóra odwodniona Skóra wrażliwa i delikatna
Przejdź do produktu

Czytaj także:

Przesuszona skóra – pielęgnacja krok po kroku
Skóra wrażliwa
Przywróć komfort suchej skórze
Wzmocnij skórę z pełną troską
powrót do wszystkich porad

Brak wyników wyszukiwania.